KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Mapp 10526184
nr 1052 6184
Mapp
6 st. lösa blad, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, numrerade och signerade
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:50:07
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)